Kňazi pôsobiaci vo farnosti

farári:

Vdp. Stanislav Palenčár     od 1. 7. 1990  do 30. 6. 2002

Vdp. Aurel Halajčík            od 1. 7. 2002 do 30. 6. 2015

Vdp. Martin Frena              od 1. 7. 2015                         

kapláni:

Vdp. Jozef Vasiľ                  od 1. 7. 1998   do 30. 6. 2000

Vdp. Stanislav Ferčák        od 1. 7. 2000  do 30. 6. 2001

Vdp. Emil Ragan                 od 1. 7. 2001   do 30. 6. 2003

Vdp. Dominik Macák          od 1. 7. 2003  do 30. 6. 2004

Vdp. Miroslav Turčík           od 1. 7. 2004  do 30. 6. 2006

Vdp. Peter Dzielawski        od 1. 7. 2006  do 30. 6. 2007

Vdp. Ján Hudák                  od 1. 7. 2007  do 30. 6. 2009

Vdp. Miroslav Turák           od 1. 7. 2009 do 30. 6. 2012

Vdp. Peter Rusnák             od 1. 7. 2012  do 30. 6. 2015

Vdp. Radoslav Gönci         od 1. 7. 2015  do 30. 6. 2019

Vdp. Peter Kuriško             od 1. 7. 2019